wrz 14
2015

Czy też kołowrotek z hamulcem tylnym nadaje się do łowienia gruntowego?

Kołowrotek

Z kolei oferta kołowrotka można odrobinę ułatwić. Należy wiedzieć, że kołowrotki gruntowe nie mają pewnych cudownych właściwości jak również zwykle dobierane są tak, żeby pomieścić żyłkę, jakiej używamy do połowu. Co ciekawe, kołowrotek gruntowy może posiadać:

Czy też kołowrotek z hamulcem tylnym nadaje się do łowienia gruntowego?


Autor zdjęcia: Sascha Kohlmann

Jak widać, swoboda w dokonaniu wyboru kołowrotka gruntowego jest spora i tam w rzeczywistości, wszystko zależne jest od indywidualnych upodobań łowiącego. Z tego powodu też nie dobrze jest poświęcić słuchać osób, jakie sądzą, iż dany rodzaj hamulca jest jedynym oraz najwłaściwszym. Najzwyczajniej w świecie należy samemu się zachęcić, co nam będzie zwłaszcza odpowiadało.

Wędkowanie gruntowe ma niezwykle wielu zwolenników. Ten sposób łowienia można z powodzeniem zaliczyć do najstarszych sposobów łowienia. Jej podstawową plusem jest prostota łowienia i to, iż w niezwykle łatwy sposób można przygotować sobie zestaw do łowienia.

Tagi: , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


9 − cztery =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>